Oyun

Fortnite için dans kursları açıldı!

Oyuncuların Fortnite yapımında bulunan danslara karşı ilgisinden haberdar olan dans okulları Fortnite için özel sınıflar açmaya başladılar.

Fortnite için dans kursları açıldı!

Dünyanın en çok oynanan Battle Royale oyunlarından biri olan Fortnite, bugün mobil dünyası da dahil olmak üzere tüm platformlarda milyonlarca oyuncu tarafından ilgiyle karşılanıyor.

Battle Royale türünü büyük kitlelere yaymayı başaran Fortnite'ın fenomen olmasının altında ise şüphesiz dünya gündemini yakından takip etmesi ve ayak uydurmasında yatıyor. İnternette ünlü olan viral dansları oyuna ekleyen geliştiriciler, yeni bir akım başlattı.

Oyuncuların bu danslara karşı ilgisinden haberdar olan dans okulları ise Fortnite için özel sınıflar açmaya başladılar.

Fortnite için dans kursları açıldı!

Bu kursların ilki ise İngiltere'de açıldı. Genellikle gençlerden oluşan öğrenci gruplarına Fortnite'ın Best Mates, The Worm ve Orange Justice danslarını öğreten eğitimciler, yetişkin kişilerin de dans kursuna geldiğini ve oldukça eğlenceli vakitler geçirdiğini belirtiyor. Bizce farklı bir aktivite olarak gençlere sunulan bu imkan oldukça hoş.

En büyük ezeli rakibi PUBG karşısında liderliği elinde tutmayı başaran Fortnite, bakalım gelecek zamanlarda başka ne gibi işlere imza atacak veya attıracak? Bu akımın öyle kolay kolay son bulacağını açıkçası düşünmüyorum. Eh hayırlısı diyelim o zaman.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.