Oyun

Fortnite Neymar ile samba yapacak!

Battle Royale türündeki Fortnite Neymar ile samba yapacağını açıkladı. Ünlü futbolcu Neymar çok yakında silahları ile Fortnite'a eklenecek.

Fortnite Neymar ile samba yapacak!

Fortnite yeni karakterler ile oyunu çeşitlendirme devam ediyor. Avengers, Wolverine, Joker, Thanos, God of War (Kratos), Halo, Horizon Zero Dawn ve Tomb Raider derken şimdi sıra futbolculara geldi. Fortnite ünlü futbolcu Neymar ile anlaştığını ve oyuna yakında ekleyeceğini açıkladı.

Oyuna 27 Nisan tarihinde gelecek olan güncelleme ile Neymar oyuna eklenecek. Fortnite'ın Neymar ile olan anlaşması o kadar kapsamlı ki sadece karakter olarak oyuna eklenmeyecek. Oyuna Neymar'dan dolayı yeni modlar da eklenecek. Bu modları tamamlayarak oyun içi ödüllerin sahibi olacaksınız.

iOS ve Mac'te Epic Games ile Apple arasındaki olaydan dolayı yer almayan Fortnite, PS4, PS5, XB1, Xbox Series, PC ve Nintendo Switch platformlarında oynanabiliyor. Güncelleme ile oyuna eklenecek olan Neymar karakteri Fortnite'a yeni bir soluk kazandıracak.

Epic Games'in Neymar'dan sonraki hamlesi merakla bekleniyor. Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi gibi popüler futbolcular da belki ilerleyen dönemlerde Fortnite'a konuk olur. Battle Royale türündeki oyun günden güne büyümeye devam ediyor. Apple'ın platformlarından atılmasına rağmen büyümesine devam eden Fortnite bakalım karşımıza ne gibi yenilikler ile çıkacak?

Son olarak Fortnite'ın yeni nesil oyun konsolları olan PlayStation 5 ve Xbox Series X/S'te 120 FPS desteği ile oynanabildiğini belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.