Oyun

Fortnite'ın büyük beğeni toplayan modu geri geldi!

Fortnite'ın büyük beğeni toplayan 50v50 modu oyuna geri getirildi.

Fortnite'ın büyük beğeni toplayan modu geri geldi!

Epic Games oyuna geçtiğimiz dönemler de getirdiği sınırlı süreli 50v50 modunu tüm platformlar için geri getirdi.

50v50'nin geri dönüşü, daha önce Nisan ayında gördüğümüz 50v50 sürümü ile aynı özellikleri taşıyor. Aynı harita üzerinde iki ayrı takımın vereceği mücadeleyi konu alan mod, Battle Royale moduna nazaran bir beraberliğin ve stratejinin öne çıkmasını sağlayacak. Ek olarak normal moda göre 50v50 modunda taban ganimetlerin doğma ihtimali %15 daha yüksek olmakta.

Aynı zamanda Infinity Gauntlet Mashup etkinliği de devam ediyor. Daha önce bahsi geçtiği gibi bu tarz etkinlikler ortalama bir hafta sürerken, Epic bu mod için 9 Temmuz tarihini vererek en uzun etkinlik süresini sunmuş oldu.

Bildiğiniz gibi bu modda Infinity Gauntlet’i bulan oyuncu, Avengers filminin kötüsü Thanos’a dönüşerek etrafa kaos saçabiliyor. Tüm taşları elinde barındıran Thanos, oyun içerisinde tam iki kez düzeltme aldı ve diğer oyuncuların Thanos’u öldürerek Infinity Gauntlet’i ele geçirme şansı artırıldı. Daha önce Thanos'un komik hallerini sunduğumuz videoya ulaşmak için buradan ilgili habere ulaşabilir ve Thanos'un nasıl maymun edildiğini izleyebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.