Oyun

Forza Horizon 4 Microsoft tarafından sızdırıldı!

Daha çıkışına dört ay olan Forza Horizon 4, dün Microsoft'un online mağazasından ön yüklemeye açıldı.

Forza Horizon 4 Microsoft tarafından sızdırıldı!

E3 2018 kapsamında Microsoft'un performansını hemen hemen herkes biliyordur. Bildiğiniz gibi Forza serisi Microsoft'un en önem verdiği ve oyun tarihinin de en sağlam yarış serilerinden birisi. Forza Horizon 3 ile seriyi şaha kaldıran firma, bu başarısına kaldığı yerden devam ettiğini sunum sırasında kanıtladı.

Arcade oynanışı ile her kesime hitap eden seri, içerisinde barındırdığı geniş araç listesi ve grafikleri ile her dönem kendisine hayran bırakmayı başarıyor.

Eh haliyle şimdi de yeni oyunda Türkçe dublaj seçeneği de olunca özellikle Türk oyuncular oyunu mumla bekler oldular. Ancak bu haber biraz sizi üzebilir çünkü Forza Horizon 4 çoktan sızdırıldı bile. Korkmanıza gerek yok, indiren kullanıcılar henüz oyuna girebilmiş değiller.

Microsoft'un dört ay sonra satışa çıkaracağı oyun dün itibarı ile Microsoft mağazasında yanlışlıkla ön yüklemeye açıldı da diyebiliriz. Anlayacağınız mevzu o kadar da büyük bir şey değil. Olan, kotalı internet kullananlara oldu. 90 gb'lık dosyalar PC'ye indiği ile kalmış durumda. Oyunun tam sürümü ise bu inen dosyalar üzerinden çalışmayacak.

Yorumlar
Yorumcu
Crew 2 drift konusunda efsane olmuş hız limitlerini aşan 500 gören arabalar oyun dedigin ucuk kaçik olmali 🌪
Cevapla
Forza
Piyasaya sürülmeden kırılmış gibi bir hava var piyasada Crew2'de öyle zati Forza Motorspot 7 ve Forza Horizon kırıldı bununda kırılacağı anlamına gelir bekleyip görücez.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.