Oyun

Fox Engine ile gelen güzellikler!

Oyunda grafik v oyun geliştirme konusunda devrim yaşanıyor!

Fox Engine ile gelen güzellikler!

1358554641_fox-engine2.jpg
Daha önce bahsetmiştik, atık oyunların devamın seneler boyunca beklemeyeceğiz ve üstelik çok daha kaliteli ve grafik bakımından gerçeğini aratmayacak oyun motorları gelişmekte diye.

Şimdi ise bu haberimizi doğrular nitelikte bir yayınla karşınızdayız.

Yeni nesil grafik motoru Fox Engine;

Bu grafik motorunu şu an en bilinen oyun firmalarından Konami ve Kojima kullanmakta.

Kojima firmasının yöneticisi Hideo Kojima, artık çok daha gelişmiş yapay zeka, graik ve ses entegrasyonunun tam olacağını kendi açıklamasında belirtti, işte o sözler,

"Çok fazla detayı sizinle paylaşamam, ama yeni oyun motorumuz sadece daha iyi görsellik değil, aynı zamanda daha işlevsel arayüz ve oynanabilirlik sunması bakımında da önem taşıyor ve bunlardan bazılarını Kojima Productions olarak Ground Zeros'ta kullanacağız. Teknoloji bakımından Fox Engine son derece verimli bir oyun motoru, bizim odaklandığımız noktalardan biri de bu."
1358554676_fox-engine1.jpg

Daha önce de bahsettiğimiz gibi artık oyun geliştirmek için firmalar senelerce alın teri dökmeyecek ve buna ilaveten daha kaliteli yapımlarla karşımıza çıkacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.