Galaxy Note 3 hakkında herşey! - Page 1

Galaxy Note 2'nin bataryası, ilk Note'a göre daha yüksek seviyedeydi. Doğal olarak Note 3'ün de önceki iki Note'dan daha iyi olması bekleniyor bu konuda. Note 2'de 3100mAh batarya vardı. Note 3'te de 3450mAh batarya olması bekleniyor.

Galaxy Note 3 hakkında herşey! - Page 2

Yine Kore kaynaklı resmi olmayan raporlara göre Samsung, üretilecek ilk 4 milyon Note 3'te Snapdragon 800 serisine mensup 4 çekirdekli işlemciler kullanacak. Daha sonra da üretimde Exynos 5420 işlemcisi de kullanılacak. Zaten Samsung bu tip çalışmaları daha önce de yapmıştı.

Galaxy Note 3 hakkında herşey! - Page 3

Cihazın renkleri konusunda da söylentiler bulunuyordu. Bunlara göre Note 3, öncelikle siyah ve beyaz renk seçenekleriyle Eylül ayında satışa sunulacak. Ekim ayında da pembe renkli modeli satışta olacak.

Galaxy Note 3 hakkında herşey! - Page 4

Ekran konusunda bir diğer söylenti de, cihazın 5.99 inçlik esnek ekran teknolojisini kullanacağı yönündeydi. Esnek ekran teknolojisi üzerine çalışan firmalardan bir tanesi Samsung. Ancak bu modelde böyle bir teknoloji kullanılır mı, bunu da 4 Eylül'deki duyuruda göreceğiz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.