Game of Thrones tasarımlı Xbox kazanmak ister misiniz?

Xbox, Game of Thrones tasarımlı iki adet Xbox One S All Digital modelini takipçilerine hediye etmeye hazırlanıyor. Yarışmaya Türkiye'den de katılım mümkün.

Game of Thrones tasarımlı Xbox kazanmak ister misiniz?

Xbox, Game of Thrones tasarımlı iki adet Xbox One S All Digital modelini takipçilerine hediye etmeye hazırlanıyor. Yarışmaya Türkiye'den de katılım kabul görmekte. 

Game of Thrones tasarımlı Xbox çekilişi!

Final sezonu ile dikkatleri üzerine çeken Game of Thrones, kışı Xbox konsollarına da getirmeyi başardı. Tamamen dijital olarak tasarlanan Xbox One S All Digital, teknik özellikleri bakımından One S modelinin aynısı ancak 4K Blu-ray okuyucuya sahip olmayan versiyonu. 

Game of Thrones tasarımlı Xbox kazanmak ister misiniz? - Resim : 1

Game of Thrones'a özel sadece iki adet üretilen bu konsol Targaryen ve Night King temalarını benimsemiş durumda. Targaryen modelinde Targaryen Hanesi’nin klasik logosu ve ejderha pulları yer alırken Night King temasında ise buz ve Ak Gezenleri temsilen bir ikon tercih edilmiş. 

Game of Thrones tasarımlı Xbox kazanmak ister misiniz? - Resim : 2

Peki bu yarışmaya nasıl katılım sağlayabilir oyuncular? Yarışma iki farklı sosyal medya platformunda gerçekleştirilmekte. Targaryen modeli için Twitter’dan çekilişe girmeniz gerekiyor. Night King modeli ise Facebook çekilişinde verilecek. 

Facebook gönderisinde katılım için gönderiyi beğenmeniz yeterli. Twitter’da ise gönderiyi retweet etmeniz  ve #GamerThrones - #Sweepstakes hashtaglerini eklemeniz gerekiyor. Tabii sayfayı da beğenmeniz gerekmekte. 

Night King çekilişi için buraya, Targaryen çekilişi için buraya tıklayabilirsiniz. Katılımlar 22 Mayıs’a kadar devam edecek.