Oyun

GameEkstra Point Blank Oyun Turnuvası'nda finale az kaldı!

Online turnuvaların en büyüğü!


Turkcell Superonline ana sponsorluğunda GameEkstra tarafından düzenlenen Point Blank Oyun Turnuvası’nda çevrimiçi elemeler sonucunda finalistler belli oldu.

İki gün süren çevrimiçi elemelerde yarışan 128 takım arasında en başarılı sonuçlara ulaşan Phoenix GamingAzzuro DarkShop4GamersONC ile son ulusal finallerde başarılı olan DarkPassage, WolfPack, WolfPack veAzzuro takımları 30 Kasım Cumartesi günü GameEkstra’da Büyük Final’e katılacak.

Eleme heyecanını 150 bin kişi takip etti

Oyuncuların yoğun ilgi gösterdiği turnuvaya kayıtlar 18 Kasım’da başladı. 128 takımlık rekor katılımla düzenlenen turnuvanın 24-25 Kasım’daki çevrimiçi elemeleri yoğun rekabete sahne oldu. Kıyasıya süren mücadeleyi 2 gün boyunca 150 binden fazla kişi takip etti. Büyük Final, İstanbul’da Bahçelievler GameEkstra Gamer Arena’da 30 Kasım Cumartesi günü düzenlenecek.

1385629465_pb-wallpaper-point-blank-online-15536304-1280-800.jpg

En iyi oyuncuya oyunseverlerin favorisi Toshiba Qosmio bilgisayar

Point Blank Büyük Finali’nde birinci olan takım yüksek donanımlı Toshiba diz üstü bilgisayarların sahibi olurken, ikinci ve üçüncü takımları üst düzey oyuncu ekipmanları bekliyor. Ayrıca finale yükselen 8 takım 5.000 TL değerinde Point Blank oyun içi paranın (NG) da sahibi olacak.

Point Blank: Son yıllarda Türkiye’ye damgasını vuran çevrimiçi oyun

Point Blank oyunu savaş üzerine kurgulanmış olup rütbe sistemi ile oynanmaktadır. Maç yaptıkça tecrübe puanı ve oyun puanı kazanılmakta. Birçok harita ve 7 farklı modun bulunduğu oyunda amaç en üst rütbeye erişmek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.