Oyun

Gameloft Oyunları Türkçeleşiyor

Popüler oyun yapımcısı Gameloft, sevilen oyunlarına Türkçe dil desteği sunmaya devam ediyor.

Gameloft Oyunları Türkçeleşiyor

Gameloft Türkiye pazarındaki çalışmalarını son hızıyle sürdürüyor. Öncelikle varolan oyunlara gelen güncellemelerle başlayan Türkçe dil desteği sürprizi, yeni oyunların yayınından itibaren Türkçe olması ile oyuncuları daha çok sevindirmeye devam ediyor.

Amerikan devi oyuncak firması Hasbro imzalı My Little PonyLittlest Pet Shop, ücretsiz futbol simulasyon oyunu Real Football 2013 ve ücretsiz aksiyon oyunu World at Arms’a son gelen güncellemeler ile oyunlara Türkçe dil desteği gelmişti.

Daha sonra kart Oyunu Order&Chaos Duels, efsanevi RYO serisinin son ayağı olan Dungeon Hunter 4 ve film resmi oyunu olan Iron Man 3 ise Türkçe olarak yayınlanan oyunlar oldu.
1368207309_iceagevillage960x640screentr04.png

Son olarak da listeye ücretsiz, şehir kurma tarzındaki oyun Ice Age Village eklendi. Yayımından sonra uzun süre boyunca Google Play ve iTunes Türkiye dahil olmak üzere tüm diğer ülkelerde de indirilme rekorları kıran Ice Age Village, 3 Mayıs’da hem Android hem de iOS cihazlarda eş zamanlı olarak güncellendi. Oyuna gelen 6. güncellemenin en sevindirici yanı Türkçe dil desteği olsa da diğer yeniliklere de göz atmakta fayda var:
1368207372_iceagevillage960x640screentr05.png
Oyun artık Game Center’i destekliyor.

Eklenen 3 yeni hayvan: Cacops, Iguanadon ve Dimetrodon

Buz Platoları ve Lavların arasında olduğu 5 yeni yerleşim

Yeni görevler sizleri bekliyor..

Oyun güncellemesi için aşğıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

  • iOS link: https://itunes.apple.com/app/id467577200?mt=8
  • Android link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftIAHM
Yorumlar
Misafir
google play de "turkce dehil bu yae" yakinmalarini okumayacagima cok sevindim.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.