Oyun

Gameloft'un iOS ve Android için gelecek oyunları! (video)

Gameloft, iPhone iOS ve Android cihazlar için özel başlıkları dünya çapında açıklayacak.

Gameloft'un iOS ve Android için gelecek oyunları! (video)

Hepimizin bildiği gibi E3 dun basladı. Gameloft iPhone iOS ve Android cihazlar için özel başlıkları dünya çapında açıklayacak. Gameloft Standında (4761 West Hall) The Amazing Spider-Man ve Asphalt 7:Heat ve yeni social game Cosmic Colony ve Kingdoms&Lords'u deneme şansına sahip olabilirsiniz.

1338993824_137274.png.jpg

Diğer sayfalarımızda Gameloft'un E3'te açıklayacağı oyunları ve triallerini görebilirsiniz.The Amazing Spider-Man: Efsaneleşen Spider-Man başarısının ardından Total Mayhem, Gameloft ve Marvel The Amazing Spider-Man'ı geliştirmek için bir kez daha bir araya geldiler. Yılın en çok beklenen filmlerinden birisinin oyunu olan The Amazing Spider-Man; tamamen bir aksiyon oyunu olmakla birlikte özgün bir senaryo ve sıra dışı grafik kalitesiyle oynayanlara kesinlikle eğlenceli saatler sunacağını garanti ediyor.

1338993848_the-amazing-spider-man.jpgAsphalt 7: Heat: Paris'den Rio de Janerio'ya, oyuncular Lamborghini ve Ferrari gibi dünyanın en prestijli markalarından bazılarının da arasında olduğu 60 farklı otomobil seçeneğiyle, direksiyon başında heyecanla baş başa rekabet edebilirler. Oyun maksimum 6 oyunculu multıplayer modu dahil olmak üzere 6 farklı mod içermektedir.

1338993949_asphalt-teaser.jpgKıngdoms & Lords: Simulasyon ve strateji kategorisindeki oyun oynayanlara barbarların işgali için oluşturacağınız güçlü bir ordu sayesinde, kendi krallığınızı kurma ve geliştirmeniz için olanak sağlar. Bu heyecan verici başlık altında, oyuncular en iyi silah donanımına sahip olduklarını göstermek için birbirleriyle yarışacaklar.

1338993976_kingdommmlordss.jpgCosmıc Colony: Oyuncular gizemli bir evrende gerçek bir koloni yaratacaklar.  İnanılmaz olaylar serisi ardından, çeşitli görevler oyuncuları evrenin gerçek öncüleri haline getirecek.

1338994006_cosmiccolonny.png

1338994057_img0105.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.