Oyun

Epik savaş sahneleri ile Gears 5 duyuruldu!

Microsoft, E3 2018 sunumunda Gears 5'i resmi olarak duyurdu.

Epik savaş sahneleri ile Gears 5 duyuruldu!

Microsoft, E3 2018 etkinliğinde  yaptığı sunumda merakla beklenen Gears 5 oyununu resmi olarak duyurdu.

Diğer Xbox One oyunları gibi Gears 5'te Xbox One sürümünün yanı sıra PC platformalarında oynanabilecek. The Coalition tarafından geliştirilen Gears 5 için bir de uzun fragman oyuncuların beğenisine sunuldu.

Gears 5'te  oyuncular Kait adı verilen bir askere hayat verecekler. Hikaye tamamıyla Kait üzerinden ilerleyecek ve bu karakterin boynunda bulunan bir kolyeye odaklanmış olacak. Artık tam olarak ne işe yaradığı bilinmez ancak kıyamet öncesi bazı olay örgülerinin habercisi olduğu kesin gibi duruyor videodan anlaşıldığı üzere.

Gears 5'te oyunculara hem tek kişi hem de split screen olarak bir arkadaş ile beraber oyunu tamamıyka oynanabilecekler. Oyunda çoklu oyuncu modu da bulunacak. Henüz bu özellikler geliştirici firma tarafından detaylandırılmış değil maalesef.

Gear 5 4K desteği ile geliyor

Gears 5'te, Kait olarak şimdiye kadar yaratılmış en büyük ve en güzel "Gears" dünyasında maceraya adım atacağız.  Microsoft Gears of War 5'in teknik olarak da oldukça göz alıcı olacağını oyunculara vaat ediyor. Gears of War 5, saniyede 60 kare hızı oranıyla ve HDR desteği ile birlikte, 4K Ultra HD çözünürlükte oynanabilecek.

Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki tarayıcı üzerinden ulaşabilirsiniz. Peki ya siz Gears 5'i nasıl buldunuz? Fikirlerinizi aşağıdaki yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.