Oyun

GeForce RTX 2060 serisi ekran kartları duyuruldu!

MSI, özelleştirilmiş GeForce RTX 2060 serisi ekran kartlarını duyurdu. İşte detaylar!

GeForce RTX 2060 serisi ekran kartları duyuruldu!

MSI, Nvidia'nın Turing mimarisini kullanan ve sıradışı performans sergileyen yeni ekran kartlarını CES 2019 kapsamında resmi olarak duyurdu.

Termal tasarımı daha da geliştirilen MSI GeForce RTX 2060 serisi, oyunlarda belirgin performans artışı sunmak amacıyla daha yüksek çekirdek ve bellek saat hızları için optimize edilmiş durumda. MSI'ın GAMING serisi ekran kartları, gözle görülür bir performans artışını garantiliyor.

GeForce RTX 2060 serisi ekran kartları duyuruldu!

Sağlam ve keskin bir görüntü ile VENTUS, fan tasarımını mükemmel performansla bir araya getiriyor diyebiliriz. Peki MSI bizlere hangi ekran kartlarını sundu? 

GeForce RTX 2060 GAMING Z 6G: GAMING Z 6G, 2 adet 9 cm'lik TORX 3.0 fan kullanıyor ve hem geleneksel hem de dağıtıcı fan kanatları sayesinde dev boyutlarda hava akımı oluşturuyor. Yeni açılar, gürültüyü azaltırken aynı zamanda daha yoğunlaştırılmış bir hava basıncı üretilmesine olanak tanıyor.

GeForce RTX 2060 VENTUS 6G OC: VENTUS 6G OC, hem oyuncular, hem de farklılık arayan kasa modcuları için üretilmiş durumda. Yeni çift fanlı termal tasarımına, MSI'ın klasik TORX 2.0 fanı da dahil. Doğrudan temas eden soğutma boruları sayesinde sıcaklık grafik işlemciden soğutma bloğuna daha hızlı ve daha verimli olarak aktarılıyor.

GeForce RTX 2060 AERO ITX 6G OC: En fazla 175mm uzunluğundaki AERO ITX modeli, ufak boyutlarına rağmen performans konusunda oldukça iyi. AERO ITX model, yüksek performanslı tek fan ve çift soğutma borusuna sahip kompakt yapıdaki soğutma bloğu tasarımı ile ısı giderimini optimize edebiliyor.

Teknolojioku olarak yerinde takip edip en yeni teknoloji haberlerini sizlere aktaracağımız CES 2019 ile ilgili merak ettiğiniz her şey özel sayfalarımızda.

Yorumlar
yakup
sağlam sistem ister
Cevapla
Cem
İyi de bir tek fan bilgisi kart tanıtılmaz diğer değerler nerde?Temel frekans hızı boost frekansı , cuda çekirdeği sayısı vb vb
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.