Gelmiş geçmiş en başarılı 9 oyun serisi - Page 1

2. Assasin's Creed: Üçüncü şahıs türünde olan bu serimizde ise yeri geldi bir hayalet olduk işlerimizi sessizce bitirip ortadan toz olduk yeri geldi açık denizlerin korkulan korsanı olduk. Her oyunu kapattığımızda biz de bileklerimizde birer Hidden Blade düşünüp ordan oraya zıplardık. Assassin's Creed ise listemin ikinci sırasında yer alıyor.

Gelmiş geçmiş en başarılı 9 oyun serisi - Page 2

3. Warcraft: Hem strateji dalına hemde MMORPG dalına uzanan bu oyun serimize zaten fazla söz ne hacet? Fantastik yaratıklarla iç içe olduğumuz bu seri zeka yanında yetenekte istiyor. Eğlencenin garantisini verebileceğim bu seri listemde üçüncü sırada.

Gelmiş geçmiş en başarılı 9 oyun serisi - Page 3

4. Grand Theft Auto: Grand Theft Auto yani namı değer GTA. Birçok pislik iş yapıp kendimizi suçlu hissetmediğimiz bir seri. GTA serisi genel olarak Amerika'da ki suçluluk oranını konu alır. İlk oyunlarından bugüne kadar içeriğinde çok büyük gelişim gösteren seri bizi daha nasıl şaşırtıcak çok merak ediyorum. Çok kan dökmemeniz dileğiyle, iyi oyunlar.

Gelmiş geçmiş en başarılı 9 oyun serisi - Page 4

5. Diablo: Şeytan anlamına gelen oyunumuz kısaca cennet ve cehennem arasında ki bir savaşın dünyaya sıçramasını anlatıyor. Kendi seçtiğimiz bir kahramanı oynuyoruz. Oynamaktan her zaman tam zevk aldığım bu seride karakterimizin yaptığı kombolardan tutun bölüm sonlarında ki bosslara kadar herkesi hayrete düşürecek güzellikte. Ve böylece Diablo listemin beşinci sırasına yerleşiyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.