Oyun

Gelmiş geçmiş en yüksek bütçeye sahip 10 oyun!

En yüksek bütçeli oyunların hangileri olduğunu merak ettiğiniz oldu mu? İşte Call of Duty, GTA IV gibi oyunların yer aldığı o liste;

Gelmiş geçmiş en yüksek bütçeye sahip 10 oyun! - Page 1

Sizlerle bu güne kadar yapılmış en yüksek bütçeli oyunları paylaşacağız. Listemize göz attığınızda göreceksiniz ki, elektronik ortamda tamamen sanal olarak hazırlanan bu oyunlar, harcanan paralar konusunda deyim yerindeyse Hollywood filmleri ile adeta boy ölçüşüyor. Ayrıca gelişen oyun dünyasıyla birlikte oyuncuları büyük bir yelpaze karşılıyor.

Harcanan bütçe yüksek olunca, elbette bu maliyet oyun fiyatlarına da yansıyor. Hal böyle olunca oyun fiyatları konusunda çoğu kişi şikayet ediyor. Ancak ülkemizdeki oyuncular oyun fiyatlarından daha da şikayetçi. Çünkü Türkiye'de döviz kurunun oldukça yüksek olması, bu fiyatları daha da yukarı çekiyor.

Dilerseniz konumuzun dışına hiç çıkmadan ve sözü uzatmadan, oyun dünyasının en büyük bütçesine sahip oyunlarının bulunduğu listemize hep birlikte göz atalım.

Not: Listeyi en düşük bütçeli oyundan, en yüksek bütçeli oyuna ilerleyecek şekilde sıraladık.

İşte oyun dünyasının en yüksek bütçesine sahip 10 oyunu;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.