Oyun

Gerçek rekabet geri döndü: Wizardry Online artık piyasada!

Klasik halini alan seriye yeni bir üye katıldı.

Gerçek rekabet geri döndü: Wizardry Online artık piyasada!

MMORPG oyunu Wizardry Online artık PC oyuncuları için Avrupa'da ve Kuzey Amerika'da hizmete hazır. Oynaması bedava olan oyun yeni oyunculara ve serinin kıdemli oyuncularına sınırları zorlayan sertlikte oynanabilirlik, inanılmaz zorluk seviyesi, grup bazlı savaşları ve öldüğünüz zaman tekrar canlanamadığınız kalıcı ölümler gibi Wizardry serisinin kendine has özelliklerini yeniden tasarlanmış halini sunuyor.

SOE Kıdemli Yapımcısı Todd Carson, "Wizardry Online şimdiye kadar yaratılmış en sert fantezi MMORPG oyunu" diyerek konuşmasına şu şekilde devam etti: "Çılgınlık denebilecek olan zorluk seviyesi, son 30 yıldır oyuncuların ve tutkunların bildiği ve sevdiği Wizardry serisinin gerçek niteliklerini ve köklerini hala korurken, günümüz oyuncularının istediği ve talep ettiği rekabet dolu, içine hapseden ve oynaması bedava bir deneyim sunuyor."

1359625946_wizardryonlinelogo.jpg

Gamepot Inc. Tarafından geliştirilen Wizardry Online oyunculara cinayetlerin ve tek bir hata sonucunda karşılaşacakları kalıcı ölümlerin ruhlarını lekelediği yıkıcı zindanların olduğu bir dünyada seviye atlamaya zorluyor. Ölümcül tuzaklar, akıl almaz sırlar ve her köşedeki düşmanlar ile oyuncular ya eşyaları toplayacakları ve para toplayacakları zorlu bir maceranın hüküm sürdüğü bir yaşamı ya da güç ile başkasının şanslarını çalacakları suçlu bir yaşamı seçecekler.

Wizardry Online'ın özellikleri:

Kayıp Sistemi: Wizardry Online'da ölümün bile bir bedeli var! Oyuncular tekrar hayata dönmek için bağış yapmak zorundalar. Yetersiz bağışlar ise başarısızlık riskini taşıyor. Eğer iki kez başarısız olurlarsa karakterleri ortadan kaybolacak, "Kaybettiniz" diyecek ve bir daha asla oynanmayacak.  Oyuncunun deneyimi ise Ruh'a (hesaba) işlenecek ve yeni karakterle daha kolay bir başlangıca izin verecek.

İnanılmaz Büyüklükteki Zindanlar: Oyundaki zindanlar çeşitli tuzakları ve güçlü canavarları barındırıyor.

Yetenek Uyarlaması: Oyuncular şu anki ve daha önceki yeteneklerini birleştirerek karakterlerini kişiselleştirebilirler. Wizardry Online'ın yetenek kalıtım sistem sayesinde oyuncular kendi kendine iyileşebilen bir savaşçı ya da canavarlardan eşya çalan bir büyücü yaratabilirler.

Ödül Avı Sistemi: Diğer oyuncular, canavarlara ek olarak nadir bulunan eşyaları elde etmek için diğer oyuncuları öldürmeyi ya da soymayı deneyebilirler.Bu tür oyunculara suçlu gözüyle bakılıyor ve her anda her yerde saldırı düzenlemeleri bekleniyor.

Bilinen Irklar: Yeni oyun, daha önceki Wizardry oyunlarından insanlar, elfler, porkullar, cinler ve cüceler  gibi bilinen birçok ırkı beraberinde getiriyor. Bu ırklar silah ve yetenekler doğrultusunda farklı avantajlara sahip.

Wizardry Online artık Avrupa ve Kuzey Amerika'daki tüm PC oyuncuları için " Free to Play. Your Way.™" olarak hizmette. (Opsiyonel içerikler satın alınabilir)

Daha fazla bilgi, Wizardry Online ücretsiz olarak indirmek ve oynamak için www.wizardrythegame.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.