Oyun

Ghost Recon: Future Soldier oyununun yeni videosu geldi!

Ubisoft'un çıkaracağı yeni oyun Ghost Recon: Future Soldier'a ait yeni video yayınlandı!

Ghost Recon: Future Soldier oyununun yeni videosu geldi!

Tüm dünyada milyonlarca oyun sever tarafından beklenen Ubisoft'un yeni FBS harikası  Ghost Recon: Future Soldier oyunun yeni videosu geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Ubisoft bu oyunla birlikte oyun piyasasını kasıp kavurmaya geliyor!

Hatırlayacağınız üzre son zamanlarda Ubisoft'un uğraştığını bildiğimiz, hepimizin çok yakından tanıdığı Assassin's Creed 3 oyunu yer alıyordu. Assassin's Creed 3'ün hazırlıklarını sürdürdüğünü bildiğimiz ve sadece bu oyunu piyasaya süreceğini sandığımız Ubisoft Ghost Recon: Future Soldier oyunu ile oyun piyasasını tekrar sallamaya geliyor.

1336643740_4522.jpg

Ubisoft bu eşsiz yapımı için onca ertelemenin ardından 25 Mayıs tarihinde tüm dünya için mutabık oldu, ve yeni gelecek oyunlarına dair yeni bir video sunarak oyunu bekleyen milyonlarca oyun severi daha da heyecanlandırdı.  Hatırlatmak istediğimiz nokta ise yeni gelecek oyunun PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 gibi platformlarda karşımıza çıkacağı.

Fazla uzatmadan videoyla başbaşa bırakalım, iyi seyirler:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.