Ghost Recon Wildlands 2 resmi tanıtım tarihi!

Ubisoft, Tom Clancy's Ghost Recon ile ilgili yeni bir duyuru yapacağını doğruladı. Wildlands 2 yolda! İşte yapımın tanıtım tarihi ve detayları.

Ghost Recon Wildlands 2 resmi tanıtım tarihi!

Ubisoft, 9 Mayıs Perşembe günü Tom Clancy's Ghost Recon ile ilgili yeni bir duyuru yapacağını doğruladı. Görünüşe göre Tom Clancy' Ghost Recon serinin yeni oyunu duyurulacak.

Ghost Recon Wildlands 2 resmi tanıtım tarihi!

Duyuru tam olarak Türkiye saati ile 21:30'da yapılacak ve Ubisoft'un YouTube kanalı veya Ghost Recon'ın resmi websitesi üzerinden canlı olarak izlenebilecek. Tom Clancy's Ghost Recon serisinin son oyunu, Ghost Recon: Wildlands, Mart 2017'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkmıştı.  

Bir önceki oyunda tek kişi ya da 4 kişiye kadar co-op olarak oynayabildiğimiz Ghost Recon Wildlands'te Bolivya'daki uyuşturucu çeteleriyle mücadele halindeki özel time dahil olmuştuk. 

Ghost Recon Wildlands 2 resmi tanıtım tarihi! - Resim : 1

Wildlands 2 tam olarak nerede geçecek veya konusu ne olacak şimdilik bilmiyoruz. Ancak Ubisoft'un ilk oyunda yer alan hatalardan dersini almış olması inancı oyunculara umut veriyor. Bildiğiniz gibi firma genellikle yeni markaların ilk serilerinde birçok hatalar ve yanlışlar ile karşımıza çıkıyor. 

Buna AC, Watch Dogs ve diğer markalar örnek olarak gösterilebilir. Peki ya siz Wildlands 2 duyurusu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.