Oyun
God of War resmi çıkışından önce sızdırıldı!

God of War hırsızların kurbanı oldu!

20 Nisan tarihinde satışa çıkacak olan yeni God of War, çıkmasına sayılı günler kala bazı oyuncuların eline geçti.


2018 yılına bomba gibi bir giriş yapan Sony20 Nisan tarihinde yeni God of War'u piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Merlin'in Kazanı'nın haberine göre çıkmasına sayılı günler kala oyun, bazı oyuncuların eline geçti.

Reddit forumlarında kemar7856 isimli kullanıcı, paylaştığı fotoğraflar ile yeni God of War'un eline geçtiğini kanıtladı. Hatta aynı başlık altında yine başka oyuncuların da şu anda oyunu oynadığı konuşuluyor.

Bu oyunların hangi bölgeye ait olduğu henüz belirlenemediği için bir aksiyon alınamadı. Yine de oyunların 20 Nisan tarihinden önce oyuncuların eline geçmesi, bazı dağıtımcıların başını derde sokabilir. Sony duruma ilişkin bir açıklama yapmasa da, büyük dağıtımcıları bu durumun tekrar yaşanmaması için uyarıda bulunacaktır.

Aynı durum geride bıraktığımız senelerde God of War 3 ve Heavy Rain'in de başına gelmişti. Vakti zamanında büyük bir heyecanla beklenen oyunlar, çıkacağı günün öncesinde bazı oyuncuların eline geçmişti. Son olarak Call of Duty WW2'nin de başına gelen bu durumu önlemek için geliştiriciler, 9 GB'lık bir ilk gün yaması ile oyuna erkenden sahip olan oyunculara engel koymuştu. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.