Oyun

God of War'un yeni 4K videosu yayınlandı

Sony PlayStation markasının en güçlü projelerinden biri olan God of War, yayınlanan yeni 4K oynanış videosu ile göz dolduruyor.

God of War'a 4K ile bakın!

İlk olarak Los Angeles da her yıl gerçekleştirilen E3 (2016) etkinliğinde oyuncuların beğenisine sunulan God of War, Sony'nin belki de elinde bulundurduğu en güçlü markalardan sadece birisi. PlayStation 2 döneminden günümüze kadar tarihi uzanan Kratos'un yeni macerasında, alışılagelen Yunan mitolojisine yerine bu sefer İskandınav tanrıları döneminde geçiyor.

Serinin devamı niteliğinde çıkışını gerçekleştirecek olan yapım hakkında henüz net bir bilgi paylaşılmasada çıkışına az bir süre kalan oyun için şimdiden tanıtım videoları yavaş yavaş yayınlanmaya başlandı.

God of War'un yeni 4K videosu yayınlandı - Resim : 1

PlayStation Pro üzerinden kaydedilen görüntülerde Kratos'un elinde bulundurduğu baltasının neler yapabileceğine göz atıyoruz. Ek olarak Kratos'a yardım eden ve oradan oraya sıçrayan Atreus'u da unutmamak lazım. Normal komboların dışında bol bol bitirici vuruşlarında gösterildiği video, her ne kadar eski serilerine nazaran daha farklı bir oynanış tarzı sergilese de bir çok oyuncu şimdiden seriye yeni bir soluk getireceğini düşünmekte. 

God of War 20 Nisan 2018 tarihinde Türkçe altyazı desteği ile sadece PlayStation'a özel olarak  raflardaki yerini alacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.