Oyun

God of War'da Avengers göndermesi!

God of War içerisinde bulunan Avengers göndermesi, sizi adeta bir Thanos'a dönüştürüyor.

God of War'da Avengers göndermesi!

God of War içerisinde barındırdığı Avengers easter egg'i hayranların yüzünü güldürdü. Daha bundan kısa süre önce oyunun Koleksiyon Versiyonu ile birlikte gelen kumaş haritanın üzerindeki şifreyi çözen oyuncular bu sayede son derece güçlü bir balta topuzuna sahip olmuşlardı. 

Bildiğiniz gibi God of War 20 Nisan'da PlayStation oyuncuları için satışa sunuldu, tüm dünyada büyük bir merakla beklenen Avengers: Infinity War ise 27 Nisan'da gösterime girmişti. Santa Monica Studio'nun son derece zekice hazırladığı bir easter egg sayesinde Avengers'ı izleyen oyuncular, oyunun içerisindeki sırları bir bir gün yüzüne çıkarmaya başladı.

Easter Egg'i keşfeden moxxxxxi ismindeki bir Reddit kullanıcısı oyunda "Shattered Gauntlet of Ages" isminde bir epik Talisman taşını keşfetti, bu Talismanı sonuna kadar güçlendirdiğinizde ise Marvel Sinematik Evreninden tanıdığımız Sonsuzluk Taşlarına doğrudan atıfta bulunan geliştirmeler ekleyebiliyorsunuz. Bu geliştirmeler ve Sonsuzluk Taşı karşılıkları şu şekilde:

Andvari’s Soul – Ruh Taşı
Njord’s Temporal Stone – Zaman Taşı
Eye of the Outer Realm – Uzay Taşı
Ivaldi’s Corrupted Mind – Zihin Taşı
Asgard’s Shard of Existence – Gerçeklik Taşı
Muspelheim Eye of Power – Güç Taşı

Eldivenin açıklamasında ise şu sözler yer alıyor: Bütün halde kalmak için fazlasıyla güçlü olan kadim bir Hel eşyası, eski gücünü oluşturan parçalar dört bir diyara dağılmıştır.

Bu Talismanı taşlarla güçlendirdiğinizde ise Thanos gibi yumruğunuzdan mor lazer ışınları ile ateş edebiliyorsunuz. Aralarındaki tek fark Thanos'un Sonsuzluk Eldivenine altı taş takılıyor olsa da Kratos'un eldivenine en fazla üç Geliştirme takabiliyor olmanız. 

Yayınlanan videoya aşağıdaki tarayıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.