Oyun

God of War'dan iki yeni oynanış videosu geldi!

Muhteşem oyundan yeni oynanış videoları geldi!


Uzun süredir beklenen oyuna dair ilk haberler geldi. Geçtiğimiz aylarda tüm dünyada ilk haberleri sızan God of War'ın yeni oyununa dair ilk çıkış tarihi resmi ağızdan açıklandı.

Geçtiğimiz günlerde Sony E3 fuarında yaptığı basın duyurusu ile birlikte yepyeni bir tanıtım  videosu daha sundu. Bildiğiniz üzre oyunun yapımcılığını Santa Monica Studios ve Sony üstleniyor. Yeni oyuna dair hemen hemen tüm merak edilen soruları yanıtlayan şirketler tanıtım videosunu yayınladıktan sonra meraklı oyun severlerin merakını gidermek için çıkış tarihini de açıkladı.

https://www.teknolojioku.com/application/static/data/news/665x300/god-of-war-ascension.jpg
God of War'ın son oyunu olan Ascension global olarak tüm dünyada 13 Mart 2013 tarihinde yalnızca PlayStation 3 kullanıcılarıyla paylaşılacak. God of War'ı bekleyen bir diğer oyun sever kitlesi ise PS Vita kullanıcıları idi fakat yeni God of War PS Vita için gelmeyecek.

Santa Monica Studios tarafından geliştirilen yeni oyuna ait videolar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde God of War'la ilgili olarak 2 yeni video sunuldu. Sunulan videolarda yeni oyunla ilgili olarak bir çok yeni görüntüyle karşı karşıyayız.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.