Oyun

God of War'ın yeni versiyonunun video görüntüsü sızdı

Oyun hakkında sır vermeyen firmayı açıklama yapma mecburiyetinde bırakan basına sızan görüntüler oldu.

God of War'ın yeni versiyonunun video görüntüsü sızdı

Dün öğlen saatlerinde ortaya çıkan bir trailer'ın, God of War'ın yeni oyununa ait olduğu iddia edildi. Bu haber oyun dünyasında şok etkisi yarattı.

1334916182_god-of-war-ascension-kratos-logo-feature.jpg

God of War serisi, PlayStation konsolunun en başarılı ve en unutulmaz oyunlarından birisiydi. Serinin çıkan son oyununun ardından yeni versiyonunun çıkmaması oyunu sevenlerini üzmüştü.

Sony birkaç ay önce açıklama yaparak God of War'ın yeni bir macerası üzerinde çalışıldığını duyurmuştu. Ancak Sony oyun hakkında konuda sır vermiyordu ta ki düne kadar. Firmayı açıklama yapma mecburiyetinde bırakan basına sızan görüntüler oldu.

1334916304_god-of-war-kratos-golden-fleece-armor-w-medusa-h508371310.jpg

Ortaya çıkan video görüntüleriden anlaşıldığı üzere yeni oyunun ismi God of War 4 değil, God of War: Ascension olacak.

Bu görüntülerin ardından derhal bir açıklama yapan Sony yetkilileri şunları söyledi:

"Sevgili PlayStation 3 kullanıcıları. Sonunda beklediğiniz gün geldi. Artık devir, God of War: Ascension'u konuşma devri. Evet, yeni oyunumuzun ismi bu ve yine tüm dünyayı fethetmeye hazırlanıyoruz. PlayStation 3 kullanıcılarına özel gelecek olacak olan bu oyun, sanırım herkesi kendinden geçirecektir. Daha detaylı açıklama ve bilgi için 30 Nisanı bekleyin."

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.