Oyun

Google Play Games uygulaması geliyor

Binlerce Android oyun arasında seçim, şimdi daha kolay

Google Play Games uygulaması geliyor

Google’ın yaptığı etkinlikte sadece Nexus 7 cihazları tanıtılmadı. Aynı zamanda uzun süredir beklenen ve internete sızıntıları düşen Google Play Games uygulaması da tanıtıldı. Android 4.3 için en iyi market seçeneklerinden biri olacak olan Google Play Games uygulaması bir çok iyi seçenek bulunduruyor.

Bildiğiniz gibi sosyal ağ günümüzde büyük önem taşıyor. En basitinden bir örnek verecek olursak, bir videonun yayılması bile insanların birbirinden duymaları sayesinde gerçekleşiyor ve sosyal ağ paylaşımlarıyla dakikalar içerisinde binlerce kişiye ulaşabiliyor.

1374789132_google-game-center-android-job.jpg

Android platformu çok geniş bir platform, hatta en genişi. Akıllı telefonunuzda muhteşem performans özellikleri ve ekran özellikleri bulunmasına rağmen bazen binlerce seçenek arasında seçim yapmak zor oluyor. Google bu seçim işini kolaylaştırmanın çeşitli yollarını uzun bir süre denedi ve inanıyoruz ki en iyisi bu olacak.

1374789146_google-play-games-android-app-1.jpg

Google Play Games uygulamasıyla arkadaşlarınızla online oyunlar oynayabilecek, arkadaşlarınıza oyun tavsiyelerinde bulunabilecek ve yarışabileceksiniz. Google oyunları çoğaldıkça en çok beklenen özelliklerden birinin bu olduğunu söyleyebilirim.

Google Play Games uygulaması sizlere;

-      En iyi oyunları kolayca keşfetmenizi

-      Arkadaşlarınızla oyun oynayabilmenizi

-      Arkadaşlarınızın ne oynadığını görebilmenizi

-      Çoklu oyuncu seçeneği bulunan oyunlarda oyun oynayabilmenizi

-      Diğer oyuncularla puanlarınızı karşılaştırabilmenizi sağlar.

Yorumlar
Misafir
bana da gönder
Cevapla
Misafir
ben kıral oyun çok seviyorum çünkü yemek oyunları için
Cevapla
Misafir
markette google play games i bulamadım
Cevapla
Misafir
Ben kullanıyorum. Gayet başarılı olmuş. Hesaplarıniza bağlı oyunları program üzerinden açabiliyor skor ve başarılarınızi paylaşabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızin hangi oyunları oynadığını görebiliyorsunuz vs...
Cevapla
Misafir
bunum 2 yil once yapilmasi lazimdi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.