Oyun

Gran Turismo 6 artık daha keyifli!

Gran Turismo 6’nın 1.17 güncellemesi ile oyuna üç yeni araba ve yarış giysileri eklendi.

Gran Turismo 6 artık daha keyifli!

PlayStation®’ın beğenilen oyunlarından Gran Turismo® serisinin son oyunu Gran Turismo®6, 1.17 güncellemesi ile yarış keyfini üst düzeye çıkaracak yenilikler sunuyor. Yeni gelen güncelleme ile oyuna üç yeni araba ve yarış giysileri ekleniyor, ayrıca bir önceki güncellemeden kaynaklanan sorunlar gideriliyor. Güncellemelerle ilgili detaylı bilgiye www.gran-turismo.com adresindeki çevrimiçi kullanım kılavuzundan ulaşılabiliyor.

Üç yeni araba seçeneği

1427362996_alpinevisiongt.jpg

Oyuna LEXUS LF-FC GT “Vision Gran Turismo”, Alpine Vision Gran Turismo ve Alpine Vision Gran Turismo Race Mode olmak üzere üç yeni araba eklendi. Güncelleme 1.17’nin kurulumunun yapılmasının ardından, arabalar “My Home” içindeki CARS bölümü içindeki Vision GT alanından satın alınabiliyor. Bu bölümde ayrıca arabaların sunum filmi de yer alıyor. Ayrıca dileyenler için sadece sınırlı bir süreliğine arabaların yeni Dönemsel Etkinlik’te tur zamanına bakılmaksızın bir tur tamamlanarak temin edilmesi de mümkün oluyor.

Yeni yarış giysileri

“Alpine Vision GT” yarış giysi ve kaskları, “My Home” üzerinden erişilebilen  [TUNING & SERVICING] bölümü içindeki [Racing Gear] opsiyonu altında bulunan [Special Outfits] sayfasına eklendi. Giysi ve kasklar da sadece sınırlı bir süreliğine, ilgili Dönemsel Etkinlikler’den temin edilebiliyor.

1427363009_lexusvisiongt.jpg

Çözümlenen sorunlar

1.16 güncellemesi kurulumunun yapılmasının ardından, “B-Spec” modunda oynanırken daha önce durdurulmuş bir Şampiyonluk yarışını yeniden başlatmanın mümkün olmadığı, Şampiyonluk yarışı ile ilgili sorun 1.17 güncellemesi ile giderildi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.