Oyun

Gran Turismo 7 açık dünya olabilir mi?

Gran Turismo 7'de Forza 2 esintileri

Gran Turismo 7 açık dünya olabilir mi?

Yeni Gran Turismo oyununun açık dünya olacağı hakkında sağlam dedikodular dönüyor sevgili okurlar. Simülasyon sever oyuncular bu habere ne kadar sevinir bilemeyiz, sonuçta GT oyunlarındaki "ciddi yarışçı" hissiyatının zedelenmesi gayet mümkün böyle bir açılım ile. Zaten internet semalarında yapılan tartışmalarda da ciddi GT oyuncuları "benim pist dışında ne işim var" gibi açıklamalarla rahatsızlıklarını dile getirmekteler. Fakat çok da önyargılı olmamak lazım gibi gözüküyor. Baş yapımcı Kazunori Yamauchi'nin taa Gran Turismo 5 zamanlarından beri aklında böyle bir şey varmış aslında. Bir türlü yerine getirmek nasip olmamış -bizim aklımıza gelen ilk sebep PS3 sisteminin teknik yetersizlikleri oldu açıkçası. Grand Turismo'nun baş yapımcısının aklında açık dünya fikri varsa, bir bildiği vardır diyoruz.

  

Oyunun içeriği hakkında konuşulanlar şimdilik sadece varsayımlardan ibaret. Elimize bilgi geçtikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz elbette. Siz de o zamana kadar güzel bir direksiyon seti için para biriktirmeye başlayabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.