Oyun

Grand Theft Auto 6 geliyor!

Eski bir Rockstar Games çalışanı Bibin Michael'ın öz geçmişinde Grand Theft Auto 6 üzerinde çalıştığını doğruladı.

Grand Theft Auto 6 geliyor!

GTA forumundan keskin gözlü bir kullanıcı, eski bir Rockstar Games çalışanı Bibin Michael'ın öz geçmişinde Grand Theft Auto VI'nın geliştirildiğini işaret eden bir ifade buldu.

Grand Theft Auto 6 geliyor!

Öz geçmişte Bibin Michael'ın Aralık 2017 - Nisan 2018 tarihleri arasında Jr. araç sanatçısı pozisyonunda "Grand Theft Auto V DLC'si ve Grand Theft Auto VI için gerçek dünyadakilerle uyumlu araçlar" oluşturduğu yazıyor(du). Bu haberlerin oyun basınında yayılmasından sonra bu kısım öz geçmişten kaldırıldı. 
 
Benzer bir haber 2017'nin ortalarında ortaya çıkmıştı. Aktör Tim Neff'in öz geçmişinde Grand Theft Auto VI'da motion capture (hareket yakalama) sahneleri üzerinde çalıştığı listelenmişti ve fakat Tim Neff bunu hemen yalanladı.

Ayrıca 2018'in başlarında ortaya çıkan başka bir haberde, Dark Souls 3 resmi olarak duyurulmadan önce oyunun detaylarını sızdıran 1.2 milyon aboneye sahip YouTube kanalı Inside Gaming (The Know), bir sonraki Grand Theft Auto oyununun Project Americas kod adıyla geliştirildiğini ve 2022'de çıkış yapacağını söylemişti.

Rockstar Games şu ana kadar Grand Theft Auto VI hakkında hiçbir resmi açıklamada bulunmadı.  

Yorumlar
Misafir
Sadece gta5 te olduğu gibi yan etkinliklere ve absürd olaylara yer vermek yerine uzun güzel bir hikaye sunsalar harika olur
Cevapla
Dağan
AYN VE DAHA ÇOK ARABA MARKALARI GELSE DAHA İYİ OLUR :D
emrekan
gta6 gta5 ten dahaguzel bılgisayar dan yazdım
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.