Oyun

Grand Theft Auto: San Andreas güncellemesi sorunlar ile geldi

Rockstar Games'ten tehlikeli bir güncelleme

Grand Theft Auto: San Andreas güncellemesi sorunlar ile geldi

Rockstar Games tarafından geliştirilen ünlü açık dünya serilerinden biri olan Grand Theft Auto'ya, 2004 yılında bomba gibi eklenen Grand Theft Auto: San Andreas, 10. yılına özel Xbox 360 için geliştirilmiş çözünürlükte piyasadaki yerini almıştı. Bu hafta içerisinde, PC kullanıcılarına sürpriz yapan Rockstar Games; uzun bir aradan sonra PC platformuna güncelleme sundu.

Geçtiğimiz hafta yayılmaya başlayan güncelleme ile birçok avantaj elde ederken, birçok dezavantaj da bizlerle oldu. Yaklaşık 500 MB olan güncelleme ile grafik iyileştirilmesi yapılırken; Xbox kontrolör desteği gelmişti. Dezavantaj olarak ise, 17 adet şarkı radyodan silinmişti. Bugün, bir sorun da kayıt dosyalarında çıktı. Eski kayıtları oynanamaz hale getiren ve yeni kayıt dosyalarında sorunlar çıktığı belirtilen güncelleme ile birçok oyuncu mutsuz hale geldi. Bakalım geliştirici firma bunun için bir çözüm yayımlayacak mı? Tabi bunun yanında; Xbox 360 platformundaki gibi mobil platformdan port edilmediği için şanslı da sayılabiliriz. Ayrıca silinen müzik listesini de aşağıda bulabilirsiniz. PLAYBACK FM "Critical Beatdown" K-DST "Running Down A Dream" "Woman To Woman" Bounce FM "You Dropped A Bomb On Me" "Yum Yum" "Running Away" Radio Los Santos "I Don't Give A f*ck" "Express Yourself" Radio X "Killing in the Name of" "Hellraiser" K-Jah West "Ring My Bell" "Don't Let It Go To Your Head" Master Sounds 98.3 "Express Yourself" "Rock Creek Park" "Grunt" "Soul Power '74" "The Payback"

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.