Oyun

Grand Theft Auto V yeni güncelleme ile artık daha gerçek!

Bu güncelleme ile hem Grand Theft Auto V‘te hem de Grand Theft Auto Online'da değişiklikler yaşandı.


Rockstar Games, geçtiğimiz gün Grand Theft Auto V‘e yeni bir güncelleme yayımladı. Yılbaşı temalı bu güncelleme ile bizler Grand Theft Auto Online'a sadece yeni kıyafetlerin, silahların ve araçların geldiğini sanıyorduk ki yapılan değişiklikler bu kadar değilmiş. Grand Theft Auto Online odaklı yapılan bu güncelleme ile artık kendimize 3. bir özel bina satın alabiliyoruz. Bu durumda da 30 araba ve 9 motosiklete sahip olabiliyoruz. Grand Theft Auto Online'a eklenen bu 3. bina haricinde artık oyundaki First-Person ayarlar bölümüne yeni seçenekler getirilirken, lobilere bağlantı hızları da arttırıldı.

Grand Theft Auto Online'a gelen yenilikler bunlarla sınırlı kalmadı ve geçen yılbaşı etkinliğinden de hatırlayabileceğimiz kar topu savaşları bu sene de oyuna eklendi. Ayrıca artık Grand Theft Auto Online'da dolaşırken etrafta bazı hediye kutuları bulabileceğiz. Bu kutulardan da nadir eşyalar çıkması bekleniyor. Social Club Event Weekends etkinliği süresi boyunca dağıtılan ödüllerin çıkacağı bu kutular ne yazık ki sonsuza kadar oyunda kalmayacak.

Rockstar Games, yılbaşı ruhunu bu kadar yenilik ile bitirmek istemedi ve Grand Theft Auto Online oyuncularına 25 Aralık 2014 tarihi ile birlikte rastgele hediyeler göndereceğini de belirtti. Ayrıca yine geçen yıldan kalan bir alışkanlık olan, havai fişek silahları da yine satıcılardaki yerini aldı.

Grand Theft Auto V'e ve Grand Theft Auto Online'a gelen yeni yılbaşı güncellemesi beraberinde son bir yenilik daha getirdi fakat bu gelen yenilik, bir önceki yeniliklerden biraz farklı. Çünkü bu yenilik ile oyunun mekaniklerinde bir yeniliğe gidiliyor ve ağaçlar rüzgara veya rüzgar yaratıcı herhangi bir etkene (Helikopter gibi.) duyarlı hale geliyor. Bu özellik ile birlikte ağaçlar rüzgar yönüne göre hareket ediyor.

Kaynak: LeaderGamer

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.