Oyun

Grand Theft Auto V’in yeni nesil sürümü hakkındaki tüm detayları açıkladı!

Bakalım Grand Theft Auto V'in yeni nesil sürümünde neler farklıymış?

Grand Theft Auto V’in yeni nesil sürümü hakkındaki tüm detayları açıkladı!

Rockstar Games gün içerisinde yaptığı bir basın açıklaması ile birlikte Grand Theft Auto V'in Playstation 4, Xbox One ve PC sürümünde olacak olan farklılıkları açıkladı. Tabii bu bahsettiğimiz farklılıklar eski nesil ile yeni nesil platformlar arasında olacak olan farklılıklar. Grand Theft Auto Online hakkında da açıklamalarda bulunan Rockstar Games bakalım neler demiş?

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online'a eklenen yeni FPS özelliği ve tamamen özelleştirilebilir kontroller. Araçlar için geliştirilen kokpit bakış açısı. Tamamen yeniden düzenlenen araç içi görünümler, hız göstergeleri ve araç içi ışıklandırmaları. Konsollarda 1080p/30 FPS, PC'de ise 4K performans. 2 kat daha fazla görüş mesafesi. Yeni alan derinliği efektleri. Daha yüksek çözünürlükle dokular. Yeni re-mix şarkılar ve radyo konuşmaları dahil 150 yeni müzik. Dinamik olarak duruma göre adapte olabilen alan derinliği. Arttırılan parçacık sayısı. Ağaçlar, kıyafetler ve bayraklar gibi öğeler için arttırılmış rüzgar etkileri. Yeni sıvı dinamikleri. Geliştirilen hava şartları. Geliştirilen hasar efektleri. Hacimsel ışık kirliliği. 3 kat daha fazla ışık kaynağı. Grand Theft Auto Online'a gelen araçların ve silahların asıl oyuna eklenmesi. Yeni kara ve deniz canlıları

Grand Theft Auto Online

2 izleyici ve buna ek olarak 30 kişilik oyun odaları. Geliştirilmiş karakter yaratma ekranı. 120'den daha fazla sayıda yaratıcı eşyası.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.