Oyun

GTA 5 erteleniyor mu?

Bu soruya Rockstar'dan yanıt geldi!


Grand Theft Auto 5 yani GTA oyun dünyasının belki de en çok beklenen oyunlarından birisi. Oyun, Gamescom'da tanıtılması bekleniyordu ama tanıtılmadı. Bu nedenle akıllara acaba oyunda sorun mu var soruları geldi.

Avrupa'nın en büyük oyun ve teknoloji fuarlarından birisi olan Gamescom, her yıl oyun düzenleniyor ve dünyasının en önemli olayları genelde E3′den sonra burada bir kez daha gerçekleşiyor. Fakat Rockstar'ın böylesine önemli bir fuarda GTA 5'i tanıtmaması, akıllara acaba oyunda gecikmeye sebep bir sorun mu var sorularını getirdi.

1342867819_gta-5-indir.jpg

Bu GTA 5 ertelenecek söylentileri ve dedikodular hızla yayıldı ve söylentiler Rockstar'ın bizzat birinci ağızdan resmi olarak açıklama yapmasına neden oldu.

Şirketten yaptığı açıklamada şunları söyledi"Bu seneki planlarımız içinde en baştan beri GTA V'in Gamescom'da tanıtılması gibi bir planımız yoktu. Bu sebeple de oyun, adı geçen fuarda yer almadı. Olağan dışı hiç bir durum yoktur."

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.