Oyun

GTA 5 için Galaxy Note 7 modu yayınlandı

Rockstar Games'in sevilen oyunu GTA 5 için Galaxy Note 7 modu yapıldı. Galaxy Note 7 tahmin edebileceğiniz gibi bomba görevi görüyor.

GTA 5 için Galaxy Note 7 modu yayınlandı

İlk başta PS3 ve Xbox 360 platformlarına çıkan GTA 5, daha sonra PS4, XO ve PC platformlarına da gelmişti. PC platformunun minnetlerinden yararlanarak GTA 5 için mod geliştiren oyuncular, bu sefer Samsung'un patlaması ile gündeme gelen Galaxy Note 7 modelini konuk etti.

GTA 5, Galaxy Note 7 ile daha keyifli!

Oyundaki yapışkan bombayı Galaxy Note 7 ile değiştiren geliştiriciler, Note 7 ile araba patlatmayı daha keyifli hale getiriyor. GTA 5 için Galaxy Note 7 modunu aşağıdaki bağlantıya tıklayarak PC'nize indirebilirsiniz.

Galaxy Note 7 modunu indirmek için buraya tıklayın.

Galaxy Note 7 modu nasıl kurulur?

w_ex_pe.ydr/w_ex_pe_hi.ydr ve w_ex_pe.ytd dosyalarını update/x64/dlcpacks/patchday8ng/dlc.rpf/x64/models/cdimages/weapons.rpf/ klasörüne kopyalayın.

Eğer patchday8ng yüklü değil ise dosyaları; update/x64/dlcpacks/patchday3ng/dlc.rpf/x64/models/cdimages/weapons.rpf/ klasörüne kopyalayın. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.