Oyun

GTA 5'in çıkış tarihi belli oldu mu?

Rockstar Games'in son oyunu hakkında yeni haberler var?

GTA 5'in çıkış tarihi belli oldu mu?

Tüm dünya çapında geniş kitlelere seslenen  Grand Theft Auto oyunun son serisi 5. oyunu hakkında yeni haberler var. Dünyaca ünlü online alışveriş sitesi Amazon bizlere yeni oyun hakkında bir kaç ipucu veriyor.


Milyonlarca oyun severin dört gözle beklediği GTA 5 hakkında yapımcı firma Rockstar Games net bir tarih vermekten kaçınırken ünlü alışveriş sitesi Amazon bilgisayar oyuncularına demeç vermekten kaçınmadı. Hatırlayacak olursanız Rockstar Games'in üzerinde uğraştığı tek projenin GTA 5 olmadığını sölemekte fayda var. Max Payne'in yeni oyunu 3 hakkında hümmalı bir çalışma yürüten Rockstar Games yeni oyunu GTA 5 üzerinde de çalışmalar yaptığı iddia ediliyor.

https://www.teknolojioku.com/application/static/data/news/665x300/gta.JPG

Amazon alışveriş sitesi oyunun yapımcısı Rockstar Games kadar cesur davranarak yeni oyun GTA 5 hakkında ön sipariş sayfasını şimdiden aktif etti bile, Amazon'a göre çıkış tarihi 2012'nin Aralık ayının içi gösteriliyor. Bu zamana kadar çıkacak olun oyunların hemen hemen hepsinde bu tür davranışlarda bulunan alışveriş sitelerinin verdiği haberlere inanmak biraz akıl işi olmuyor..

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.