Oyun

GTA VI hakkındaki tüm bilgiler!

Şuana kadar GTA VI ile ilgili ortaya çıkan tüm bilgiler bu haberimizde!


GTA VI ne zaman piyasaya sürülecek?

GTA San Andreas, 2004 yılında oyuncuların beğenisine sunulmuştu. 2008 yılında GTA IV piyasaya sürüldü. 2013 yılında ise GTA V satışa sunuldu. Tarihlere baktığımızda Rockstar Games’ın 4-5 yılda bir yeni GTA’yı piyasaya sürdüğü aşikar. Fakat GTA V çıtayı çok yukarı çıkardı ve şirket GTA VI’da serinin başarısını sürdürebilmek için önemli geliştirmeler planlıyor. Bu nedenle GTA VI muhtemelen 2020 yılından önce çıkmayacaktır. 

1504530873_gta-6-image-screenshot-fan-made.jpg

GTA VI nerede geçecek?

Bazı kaynaklar, Rockstar Games’ın tüm Amerika’yı kapsayan bir harita geliştirdiğini söylüyor. Öyle olmasa bile şirketin GTA VI’da daha önce görülmemiş büyüklükte ve gerçeklikte bir harita sunması oyuncuların beklentisi.

1504529332_proximos-lanzamientos-en-ps4-12-1024x576.png

GTA VI’da nasıl karakterler olacak?

GTA VI, ilk kez bir kadın karakter ile oynama imkanı sunabilir. Rockstar Games’ın kurucusu Sam Houser, 2013 yılında The Guardian’a verdiği röportajda oyuna bir kadın karakter eklemenin her zaman akıllarında olduğunu, fakat GTA V’de bunu düşünmediklerini söylemişti. GTA VI'da bunu yapabilirler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.