Oyun

Half-Life 3'ten üzücü haber geldi!

Bu haber Half-Life 3'ü bekleyen arkadaşları üzecek gibi duruyor!

Half-Life 3'ten üzücü haber geldi!

Half-Life klasiği vardır her oyun severin tahtında, tüm dünyada milyonların oynadığı bu oyun büyük kitlelere seslenmişti zamanında. Oyun severlerin muhakkak oynadığı veya gördüğü bu oyunun bu yıl 3. serisi bekleniyordu hatırlayacağınız üzre, Half-Life 3 ile ilgili gelen haberler ise bekleyişte olan oyun severleri üzdü.

Valve tarafından geliştirilen, adeta klasik haline gelen bu oyunun bu sene içinde E3 fuarında oyunun yapımcısı tarafından duyurulacağını umut ediyor, büyük bir bekleyiş içine giriyorduk fakat Valve'nin şuana kadar herhangi net bir açıklaması olmadı. Bütün bu olaylar gösteriyor olmalı kı Half-Life 3'ün bu sene oyun severlere sunulamayacağı ve ertelendiği...

1336038213_xzc.jpg

Bu tarz bir düşünceye varış sebebimiz ise Valve'nin başındaki isim olan Gabe Newell 'in hayranlarından gelen bir mektuba şu şekilde yanıt vermesi: 'Bu yıl düzenlenecek olan E3 fuarında Valve olarak herhangi bir duyuru yapmayı düşünmüyoruz.' dedi.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.