Oyun

Hayalet Avcıları'nın AR tabanlı mobil oyunu kendini gösterdi!

Hayalet Avcıları, arttırılmış gerçeklik (AR) tabanlı mobil oyunu ile aynı Pokemon GO'da olduğu gibi oyuncuları sokaklara dökecek!

Hayalet Avcıları yeni oyunu ile sokaklara dökecek!

1984 yılında hayatımıza giren Hayalet Avcıları (Ghostbusters) farklı konusu ile sinema tarihinin kült yapımları arasında yer almayı başarmıştı. Video oyun kültürünün gelişmesinin ardından bu sektörde de şansını deneyen Ghostbusters, maalesef ki pek başarılı olamamıştı. 

Ghostbusters şimdi de şansını mobil platformda denemeye hazırlanıyor. Android ve iOS için geliştirilecek olan Ghostbusters oyunu arttırılmış gerçeklik (AR) özellikleri ile dikkat çekiyor. Pokemon Go'dan esinlendiğini açıkça belli eden Ghostbusters'ın yeni oyununda; aynı Pokemon avlar gibi hayalet avlayacağız.

AR öğelerinin kalitesi ile dikkat çeken Ghostbusters'ın herkesin dışarıya çıkmak için güzel bir sebebi olduğu yaz aylarında indirime sunulması bekleniyor. Oyuncuları sokağa dökecek olan Ghostbusters, bakalım Pokemon Go kadar başarılı olabilecek mi?

Aşağıdan Ghostbusters'ın oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.