Oyun

Hitman 2 ücretsiz oldu!

Dün çıkışını gerçekleştiren Hitman 2 oyunu, PlayStation Store üzerinden ücretsiz olarak oyunculara dağıtılıyor. İşte detaylar!

Hitman 2 ücretsiz oldu!

Square Enix ile geçtiğimiz dönemler yollarını ayıran ve Warner Bros. ile dağıtımcılık anlaşması yapan IO ekibi, Hitman 2'yi sonunda dün yayınladı. 

Önceki oyundan farklı olarak bu sefer tam paket olarak yayınlanan oyun, aylarca beklemek istemeyen oyuncular için güzel bir haber oldu diyebiliriz. Bir co-op oyun modunu da içerisinde barındıran Hitman 2, ilk oyundan pek bir farklılık sunmuyor bizlere. 

Hitman 2 yeni özellikler, yeni oyun modları, yeni içerikler ve co-op oynanış moduyla birlikte geldi.

Hitman 2 ücretsiz oldu!

Hitman 2 ile gelen birçok yeni haritadan biri, Miami motor yarışları pisti. Bunun dışında karanlık ve tehlikeli yağmur ormanları da oyunda yer alacak.

Ajan 47'nin, Hitman 2'deki hedefi ise Shadow Client adlı gizli bir örgüt. Oyunu deneyimlemek isteyen kullanıcılara bir güzellik yapan IO ekibi, yapımın ilk bölümünü PlayStation Store üzerinden ücretsiz olarak yayınladı. Alıp almamak konusunda kararsız kalan kullanıcılar oyunun ilk giriş bölümünü indirerek deneyimleyebilirler.

Oyunun ilgili sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Hitman 2, 13 Kasım 2018’den itibaren PC, PS4 ve Xbox One için raflardaki yerini almış durumda.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.