Oyun

Hitman Absolution için yeni teknoloji videosu sunuldu

Hitman'in yeni serisi Absolution için yeni teknoloji videosu GDC 2012 etkinliğinde sunuldu!

Hitman Absolution için yeni teknoloji videosu sunuldu

Milyonlarca kullanıcısı olan Hitman serisinin son oyunu Absolution için GDC 2012 etkinlğinde yeni teknoloji videosu kullanıcılarla buluştu.

San Francisco'da şuanda devam etmek olan GDC 2012 fuarında Hitman: Absolution için yayınlanan bu teknoloji videosu izleyen oyun severleri şimdiden heyecanlandırdı diyebiliriz.

1331391507_hitman-absolution.jpg

Yeni videoda karşımıza demonun odağı ekranda aynı anda yer alan yüzlerce karakter bulunuyor. Video'da baş karakterimiz kel suikastçımız kalabalığı aşarak yeni hedefi üzerine gitmeye devam ediyor..

1331391537_hitman.pngSan Francisco'da devam etmekte olan GDC 2012 fuarından Hitman: Absolution için teknoloji demosu yayınlandı. Demonun odağı ekranda aynı anda yer alan yüzlerce karakter. Kel suikastçımız bu kalabalığı aşarak şüpheli kişilere ulaşmaya, nihayetindeyse hedefini alaşağı etmeye çabalıyor. Teknoloji demosu yayınlanan yeni Absolution serisinin, oyunun pre-alpha serisinden alınan bir kesit olduğunu sizler için hatırlatır, buradaki aksaklıklar ve gözünüze çarpanlar için endişe etmemenizi öneririz. Yeni Hitman Absolution'un bir dahaki haberinde görüşmek üzre...

İşte videomuz:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.