Oyun

İçerik ortaklarımızdan LeaderGamer Magazin’in Ekim sayısının içerikleri belli oldu!

LeaderGamer Magazin yine dopdolu


Ekim ayının yaklaşması ile birlikte herkesin aşina olduğu spor oyunları dönemi açıldı ve FIFA 15'de piyasadaki yerini aldı. Futbol severler EA Games'in popüler oyunu FIFA 15'i eve kapanıp arkadaşları ile oynarken biz de sizler için aynı şekilde FIFA 15'i inceledik. Aynı zamanda da EA Games'in izlediği politikaları ve başarısızlıklarını konu aldığımız ufak bir yazı yazdık. Yani, bu sayımızda EA Games ve oyunlarına doyacaksınız! FIFA 15'i kapak konusu olarak aldığımız LeaderGamer Magazin'in Ekim sayısının içeriklerine hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Dergimizin okuyucularını yine dolu dolu bir içerik bekliyor.

Kapak Konusu

FIFA 15

Makaleler

Kaan Gezer'den, "EA Games'i Anlamak"

İncelemeler

iPhone 6 Ryse: Son of Rome (PC) The Sims 4 Metro: Redux Destiny Dead Rising 3 (PC) The Wolf Among Us (1. Sezon - 5. Bölüm) Snow (Erken Erişim)

Ön İncelemeler

Dead Island 2 Call of Duty: Advanced Warfare

Diğerleri

Ceyda Doğan Karaş röportajı. Ekim ve Kasım ayının önemli yapıtlarının oyun takvimi. Eylül ayında öne çıkan önemli haberler. Playstation 4 için en çok beklenen oyunlar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.