Oyun

İki adet yeni EverQuest oyunları geliyor

Sony Online Entertainment'ten iki oyun birden

İki adet yeni EverQuest oyunları geliyor

MMOS oyunları ilk aşamada sıkıcı geliyor. Çünkü insanlara EverQuest dediğinizde oyun dünyasını sallayacak bir şeyler bekliyorlar. Las Vegas'ta bugün tanıtılan oyunlar Sony Online Entertainment tarafından sunuldu.

EverQuest Next Landmark'ın tanıtımında free-to-play özelliğinin MMO'da yeni içerikleri, bir çok araç üretebilmesi gibi özellikler sürpriz oldu.

1375536268_original-1.gif

Yeni EverQuest'lerin oyuncuyla buluşması epey uzun sürdü ve bu uzun süreli beklentileri karşıladığı anlamına da gelmiyor.

MMO'ları sevmeyen kesim için yeni bir başlangıç yapılması gerektiği düşünülmüş. Konu hakkında David Georgeson'ın da açıklamaları bulunuyor. Georgeson yaklaşık bir yıl önce tamamen kadro değişikliğine gittiklerini ve bir çok çalışanlarının oyunlarda neler eğleneceli, neler değil; konusunda bir çok araştırmalarının ve uzun düşünme aşamalarının olduğunu belirtiyor.

1375536341_original-3.gif
Georgeson yıllardır Dungens & Dragons oynuyoruz ve oyunda yıllardır değişen bir şey yok, sınıf edin, bir şeyler öldür, sonraki aşamanın kilidini aç hepsi sıradan, diyor. Yeni sistem sadece 7 temel sınıf sunacak ve karşınıza her an sürprizler çıkabilecek açıklamasını yapıyor.

Zekice tasarlanmış dünyada hareket yeteneklerinden görüntü özelliklerine kadar her şey yenilenmiş ve geliştirilmiş.

Yorumlar
Haber basligi google translate mamulu herhalde
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.