iOS için Infinity Blade 3'ün çıkış tarihi belli oldu!

Apple'ın, lansmanda karşımıza çıkardığı Blade 3 müthiş grafikleriyle çok yakında aramızda olacak!

iOS için Infinity Blade 3'ün çıkış tarihi belli oldu!

Dünyanın en iyi oyun geliştiricilerinden Epic Games geçtiğimiz günlerde yeni oyunu Infinity Blade 3'ü Apple'ın WWDC Keynote 2013 etkinliğinde duyurdu. Yeni tanıtılan iPhone 5S üzerinde yapılan demoların lansman ortasında sunulduğu oyun, grafikleriyle büyüledi.

Apple ve Epic Games'in ortak gerçekleştirdiği sunumda amaç iPhone 5S'in grafik işlemcisinin güç gösterisi idi. Yeni oyunun en iddialı olduğu dal ise tek parmakla oynayabilme imkanı sunması. Eşsiz grafikleriyle son derece keyifli dakikalar sunacak Infinity Blade 3Unreal Engine grafik motorunun getirdiği bütün yenilikleri barındıran bir oyun olacak.

1378978129_lb8260.jpg

IB2 serisinde başrolda yer alan erkek karakterimize IB3'te bayan bir karakter eşlik edecek. Ana temadan çok uzak olmayacak oyunun kurgusu, mobil oyun severleri yeni maceraların ortasına taşıyacak. Oyuna yeni gelen bayan karakter sadece tek bir değişiklik sunmayacak, aynı zamanda multiplayer modunun da kullanılmasını sağlayacak. 

Oyunun iOS platformu için geliş tarihi geçtiğimiz saatlerde açıklandı. Infinity Blade 3: Reborn, App Store'da 18 Eylül'den itibaren elektronik raflardaki yerini almış olacak.