Turbo Trot:
Basit oyunlar olacağını söyledik, işte tam olarak bu galeride olmayı hak eden bir yapım Turbo Trot. Yapmanız gereken tek şey ekrana dokunmak ve sonrasında uçuşu izlemek. Tabii dokunma hassasiyetinize göre havada kalma süresi değişiyor. Turbo Trot ücretsiz ve oldukça eğlenceli.

Traffic Rider:
Traffic Rider, yerli geliştiricimiz tarafından hazırlanan bir motosiklet oyunu. Trafiğin içerisinde motosiklet ile mümkün olduğu kadar ilerlemeye çalışıyorsunuz. Diğer araçlara ve bariyerlere çarpmamak son derece önemli. Ne kadar çok ilerlerseniz, o kadar çok para kazanır ve yeni motorlar alabilirsiniz.

Geki Yaba Runner:
Geki Yaba Runner bir çeşit beceri, yetenek oyunu olarak adlandırılabilir. Tamamen ücretsiz olan oyunda çorap toplamanız gerekiyor. Çoraplar tıpkı diğer oyunlardaki altınlar gibi zıplama ve koşma yolunuzda bulunuyor. Ne kadar çok ilerlerseniz, o kadar çok çorap toplayıp daha fazla puan sahibi olabilirsiniz.

Ultimate Briefcase:
Ultimate Briefcase oyununda bir beyaz yakalıyı canlandırıyoruz. Amacımız yukarıdan düşen bombalardan kaçmak. Kaçarken elimizdeki evrak çantasını kullanıyoruz. Bombaların arasından işimize yarayacak şeyler de düşebiliyor. Ne kadar dayanabilirsek, puanımız o kadar çok oluyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.