Oyun

iPhone ve iPad'da başarılı bir Türk oyunu!

Türk oyunu I'm Jack, App Store'da oyun severleri bekliyor.

iPhone ve iPad'da başarılı bir Türk oyunu!

Bir Türk firması olan UGR Teknoloji'nin geliştirdiği iOS oyunu I'm Jack hem Türkiye'de hem de dünya AppStore'larında oldukça başarılı oldu.

Oyunun içeriği ise şu şekilde; Jack'i, mistik bir adada, kötülükleri ortaya çıkaran elması alması sonucunda bir dizi maceralar bekliyor. 4 farklı bölümde de oynayabilen oyunda toplam 145 görev bulunuyor. Her bölüm, farklı nesneler, farklı görevler içeriyor. Oyunda Jack'in yanında Jessica ve Sam karakterleri ile de oynayabiliyorsunuz. Oyun ayrıca sizlere karakterinizi ve bonuslarınızı geliştirme imkânı sağlıyor.

1356277919_mzl.erqggoen.320x480-75.jpg

4 bölüm ve 145 görev çok az gibi görünebilir ancak, bu görevleri yerine getirmek için baya hırslı olmak gerekiyor.

1356277935_mzl.sbqfttux.320x480-75.jpg

Oyununun kahramanı Jack'in amacı; elması alması sonucunda kendisini kovalayan kötülükten kaçmak. Bu kaçış esnasında da bazı görevleri yerine getirmesi için gerekli olan altınları toplaması gerekiyor. Topladığı bu altınlar karşılığı da bazı karakter özelliklerini yükseltmek ve bölümleri başarı ile tamamlamak en büyük amacı.

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.