Oyun

Iron Man VR PlayStation VR için duyuruldu!

PlayStation, State of Play etkinliği kapsamında Iron Man VR'ı PlayStation VR için duyurdu. İşte detaylar!

Iron Man VR PlayStation VR için duyuruldu!

PlayStation, State of Play etkinliği kapsamında Iron Man VR'ı resmi olarak lanse etti. Sony ve Camoflaj stüdyosu bir sürpriz yaparak partnerliğini duyurdu. Bu partnerliğin ilk meyvesi olarak karşımıza Iron Man VR ile çıkmaya hazırlanıyorlar. 

Iron Man VR PlayStation VR için duyuruldu!

Etkinlik kapsamında oyunun ilk oynanış videosu da yayınlandı. Tanıtım sırasında Tony Stark'ın özel jetiyle bir yere gitmeye çalıştığını görmekteyiz. Bu sırada bilinmeyen bir saldırı gerçekleşiyor ve kahramanımız bir anda kendisini gökyüzünden süzülürken buluyor.

Asıl eğlence o anda başlıyor ve Stark zırhını bürünüyor. Oyun hakkında henüz pek detay paylaşılmış değil. VR oyunu olmasından da anlayacağımız gibi oyunu first person bakış açısı ile tamamen deneyimleyeceğiz. Oyun havada süzülme ve Iron Man'in silah teknolojilerini kullanma üzerine odaklı olacak.

PS VR teknolojisi sayesinde 180 derece etrafa bakma özgürlüğüne sahip olacağız.

Marvel'ın artık video oyunları dünyasına da ağırlık vermesi açıkçası sevindirici bir durum. En son Marvel's Spider-Man ile Disney hayranların gönlünde taht kurmuştu. Son olarak Iron Man VR için henüz net bir çıkış tarihi paylaşılmış değil ancak 2019 yılı içerisinde raflardaki yerini almış olacak oyun.

Peki ya siz tanıtım hakkında ne düşünüyorsunuz? Disney'in video oyunları evreninde büyümeye gitmesi sizi de sevindiriyor mu? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın. Paylaşılan tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.