Oyun

İşte en iyi patron savar oyunlar!

Eğer ofiste bunalıyorsanız ve patronunuza yakalanmadan oyun oynamak istiyorsanız, haberimize bir gözatın.

İşte en iyi patron savar oyunlar!

Her gün yaşadığınız iş temposu zamanla verimliliğinizi kaybetmenize neden olabiliyor. İş yerinizde sürekli iş düşündüğünüz zaman bir süre sonra üretkenliğinizi kaybetmeye başlıyorsunuz. Böyle durumlarda sizi ancak bir mola kurtarır. Bütün gün çalışmak sizi bunaltabilir ama sürekli bilgisayar başında oturuyorsanız, molalarda işe yaramayabilir.

Özellikle yaz sıcakları ile birlikte artan bu bunalımlı anlardan oyun oynayarak ta kurtulabilirsiniz. Tabi patronlar bu durumdan hiçte memnun olmayacaktır. Ancak buna da çare bulduk. Peki nasıl mı?

1340733628_oyunisci.jpg

Patronların şüphelenmeyeceği oyunlar mevcut ve sizin için özellikle hazırlanmış bu oyunları bir araya getirdik. Kamuflaj şeklindeki oyunların bazıları, Excel dosyası gibi görünüyor bazılarıysa günlük e-posta ihtiyaçlarınızı eğlence olarak kullanmanızı sağlıyor.

Diğer sayfalarımızda bu oyunları inceleyebilirsiniz.

Google Pac-Man

Geçtiğimiz yıl Google'ın Pac-Man'i anmak için hazırladığı bu özel doodle'ı hâlâ kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Pac-Man olarak sanki internet üzerinden çalışıyormuş gibi davranıp oyun oynayabilirsiniz.

1340733828_pacman.jpg

Oyuna Gitmek İçin Tıklayınız


Excell Çobanı Olun


Oyuna Gitmek İçin TıklayınızWord'le Dünyayı Kurtarın

Tenise benzer tarzıyla oynayanlara eğlenceli anlar geçiren Breakout'u eskiler hatırlar. Ekranın üstünde bulunan tuğlaları elinizdeki topu düzgünce servis ederek yıkmaya çalışıyordunuz. Bu oyunda amaç aynı ancak karşınızda duvar yerine Word'te hazırlanmış metinler var.

1340734105_break.jpg

Oyuna Gitmek İçin Tıklayınız

 


Takvimi Oyuna Çevirin

Sıkıcı takvim işleri, kurumsal dünyanın acı gerçeklerinden biri. Mesai saatleri içerisinde yapacağınız her şeyi belirli bir programa göre dizmeniz gerekiyor. Bu oyun size hazırlanmış bir takvim gibi gözükse de aslında amacınız, aynı renkteki hücreleri işaretleyip puan kapmak.

1340734206_crash.jpg

Oyuna Gitmek İçin Tıklayınız


E-Postanız Oyun Olsun

Tüm gün, e-postalara cevap vermek iş dünyasının sıkıcı yanlarından biri. Bir de, uzun süre bakmadığınız gelen kutusunda biriken e-postalar sizi günden soğutabilir. Bu oyun ise, günlük işlerinizi eğlence haline getiriyor. Oyunu kazanmak için, gelen kutunuzdaki postaları bitirmek ve cevaplamak yetiyor.

1340734342_emailgame.jpg

Oyuna Gitmek İçin Tıklayınız

Office'ten Kaçış

Yine Excel tabanlı olan bu oyunda amaç, tuzaklardan kaçmak. İş yerinizi macera dolu bir platforma çevirecek olan oyun göründüğünden daha zor.

1340734456_excit.jpg

Oyuna Gitmek İçin Tıklayınız


Yorumlar
Misafir
patronlarınız okuyor mu bunları :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.