Oyun

İşte evinizde dağ tepe dakikalarca koşmanın yolu! Oyun Canavarı #4

Hali hazırda evinizde oturduğunuz yerden dağ tepe bayır çayır demeden koşmak mı istiyorsunuz. O zaman sizi böyle alalım.

İşte evinizde dağ tepe dakikalarca koşmanın yolu! Oyun Canavarı #4

Monster’ın katkılarıyla hazırladığımız Oyun Canavarı programımızın yeni bölümüyle karşınızdayız. Bu bölümde ülkemizde de sevilerek oynanan yapımlardan biri olan PUBG’yi deneyimledik. Hem de ne deneyimleme.

Sizlere tek bir mermi bile sıkmadan nasıl ilk 10’a kalabileceğinizin sırrını veriyoruz. Yapmanız gereken tek şey koşmak. Hem de öyle böyle koşmak değil.

Dilerseniz Oyun Canavarı’nın yeni bölümünü aşağıdan izleyebilirsiniz.

Evet arkadaşlar. PUBG tam olarak böyle bir oyun. Tam bir koşma simülasyonu. Bazen bu oyunun ciddi anlamda nasıl bu kadar başarılı olduğunu düşünüp duruyorum. Sanırım salt aksiyondan hoşlanmayan insanlar için bu tarz yapımlar daha çekici geliyor.

Bir de o kadar ekipman toplayıp, daha doğrusu oyunu oynayanların değimiyle loot yapıp garip bir pusu sonucu ölüp gitmek var.

İşin iyi yanı ise PUBG paralı olduğu için oyunda çok fazla hileci yok. Bakın hiç yok demiyorum. Fakat çok fazla yok.

Eğer karantina günlerinde biraz hareket edeyim, bacaklarım açılsın, dağ çayır koşayım diyorsanız, PUBG muazzam bir koşma simülasyonu diyebiliriz.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Oyunu Monster Tulpar T7 V20.1’de deneyimledik. Cihazda 9. nesil i7 işlemci, 16GB DDR4 RAM ve Nvidia GeForce GTX1660 Ti ekran kartı bulunuyor.

Yorumlar
Opdima
“Değim” diye bir ifade var yani güzel Türkçemizde?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.