Oyun

İşte Flappy Bird'e alternatif oyun! Neredeyse aynısı!

Flappy Bird severler üzülmesin. Kopyası Flappy Wings, bu oyunu aratmıyor.

İşte Flappy Bird'e alternatif oyun! Neredeyse aynısı!

2014’ün en popüler oyunlarından biri olan ve oldukça yoğun indirme gerçekleştiren Flappy Bird’den sevenlerini üzecek haber geçtiğimiz günlerde gelmişti. Oyunun geliştiricisi Dong Nguyen, Twitter hesabından yaptığı açıklama ile popüler oyunun iOS ve Android marketlerden kaldırılacağını açıklamıştı.

Şimdi Flappy Bird’e veda etmek zorunda kalacak olan oyun severlere bu oyuna alternatif olabilecek bir oyundan bahsedeceğiz. Bu oyunun adı Flappy Wings! Oyun, Dong Nguyen tarafından geliştirilen Flappy Bird ile neredeyse aynıdır.

1392024411_flappy-wings-1-300x400.jpg1392024426_flappy-wings-2-300x400.jpg

Flappy Wings oyununda da, Flappy Bird’de olduğu gibi, süper Mario oyununda gördüğümüz tüplerin arasından kuşa dokunup havalandırarak geçirmeye çalışıyorsunuz. Ancak oyunun kahramanı biraz farklı. Mavi olan kuş stratosferik dudaklara sahip ve normal bir gagası yok. Ayrıca bu kahramanın kontrol sistemi de diğeriyle aynı.

 Flappy Bird’ü kaçırdıysanız, şuanda Google Play Store’dan klonlanmış hali olan Flappy Wings oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Flappy Wings

2.450 yorum

Green Chili Games tarafından
5.000 den 10.000 kurulumlarına

Kurulum (Ücretsiz)
 
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.