Oyun

İşte karşınızda Playstation 4!

Sony, en sonunda Playstation 4'ü gün yüzüne çıkarttı.

İşte karşınızda Playstation 4!

Sonunda, Sony'den PS4 hakkında açıklamalar geldi. Gelen açıklamalara göre, Xbox One'ın E3 oyun konsolu karşısında sıkı bir rekabet yaşayacaklarını düşünseler de yeni PS4, E3'ten daha ucuz konumda. Ayrıca yazılım ve hizmet konusunda da kendilerine güveniyorlar.

1370932438_ps4system.jpg

Biraz da Playstation 4'ün görünümünden bahsedelim; Öncelikle yanlara doğru yatık bir vaziyette. Bir adet HDMI çıkışı, ön tarafa konulmuş iki adet USB çıkışı, dijital optik çıkışı, internet ve de aux birleştiricisi ki bu birleştirici muhtemelen Sony'nin yeni Eye/Move projesini destekleyecek.

1370932804_ps4hardware1.jpg
PS3'ün kütüphanesini ve oyunlarının halen geçerli olacağı "bol ödüllü" kütüphanesinin de kullanılmaya devam edeceğini belirtti. Ayrıca PS4 için geliştirilmiş 30 oyun var ve bunların 20si bu yıl içinde yayınlanacak. Cloud sistemi hakkında fazla bilgi vermeyen yöneticiler, 2014 yılında tamamlanabileceğini belirtti.

Fiyatına gelince, yeni PS4  399$ ve 349€ olarak satışa sunulacak. Çıkış tarihi netlik kazanmayan oyun konsolu için yaz tatili bitmeden piyasaya sürülmesi bekleniyor.Yorumlar
Misafir
11:08 arkadas senin sevkini seviyim :D
Cevapla
Misafir
Görüntü olaran tek kelime "berbat"
Cevapla
123
xbox'u silip süpürecek
Cevapla
☆G@kko☆
Teşekkürler Sony , Psp 4 ü bekliyordu Gakko yeğenim için. .
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.