Oyun

İşte Modern Combat 5'ten ilk görüntü!

Gameloft, sonunda efsanevi FPS oyun serisi Modern Combat 5 ile ilgili perdeyi araladı.

İşte Modern Combat 5'ten ilk görüntü!

Oyunun henüz kesin çıkış tarihi belli olmasa da, büyük merakla beklenen oyun yakın zamanda AppStore, Google Play’de yerini alıyor olacak. Modern Combat 5. ayağındaki asıl hedef oyunculara daha derinlemesine ve farklı boyutta oyun deneyimi yaşatmak.

Oyunu geliştirirken ilk önem verilen nokta tekil oyuncu modunu, önceki modern combat seri oyunlarına göre daha dinamik misyonlar, heyecanlı oyun hikayeleriyle zenginleştirmek oldu.

Bu çaba sayesinde, her tekil hikaye daha merak uyandırıcı ve aksiyon dolu hale geldi. Oyuncular, oyunu nerde oynadıkları fark etmeksizin, sürekli olarak yüksek adrenaline sahip olacaklar. 

Oyun Hikayesi:

Hikayenin başkahramanı Phoenix Venedik’te özel bir operasyona gönderilir.

Bu görevde yapması gereken (WMP) nükleer silahların ulaşımını güvenli bir şekilde gerçekleştirmek ve bunları terörist grup atağından korumaktır.

Daha sonra hikaye Venedik’ten Tokyo’ya geçer.

Tokyo’da, Phoenix anarşik gruba karşı savaşırken, bu bölümde müttefiklerini oldukça rahatsız edici bir sırrı paylaşmaya ikna etmeye çalışır. 

Oyuncular birçok farklı mekanda gezinerek, sürükleyici bir hikaye içine dahil olacaklar.

Oyundan gelen ilk görüntü:

1399025025_image003.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.