Oyun

İşte Mound & Blade II: Bannerlord'un 30 dakikalık oynanış videosu!

Geçtiğimiz haftasonu yapılan PC Gamer Weekender etkinliğinde Mound & Blade II: Bannerlord'un 30 dakikalık oynanış videosu gösterildi.


TaleWorlds tarafından geliştirilen Mound & Blade serisini eminim ki duymuşsunuzdur. Seri kısa sürede oyuncular tarafından büyük ilgi görmüştü. Bunun en büyük nedeni ise Mound & Blade serisinin Türk yapımı olmasıydı. 

1457383158_moundblade.jpg

Geçtiğimiz haftasonunda ise İngiltere'de yapılan Pc Gamer Weekender etkinliğinde birçok geliştirici oyunlarını tanıtmıştı. Tanıtılan oyunlarda en beğenilenler arasında ise Mound & Blade II: Bannerlord da yer aldı. Böylesine bir etkinlikte en çok konuşulan oyunun Türk yapımı olması ise bizi oldukça gururlandırdı. 

PC Gamer Weekender etkinliğinde Mound & Blade II: Bannerlord'un boy göstermesiyle birlikte karşımıza 30 dakikalık oynanış videosu çıkmış oldu. 30 dakikalık bu videoda Mound & Blade II: Bannerlord'a dair bir çok şey oyunculara gösterilmiş durumda. Videoya bakılacak olursa oyun her alanda fazlasıyla gelişmiş. 

PC Gamer Weekender etkinliğinde ortaya çıkan Mound & Blade II: Bannerlord oynanış videosunu sizlerle paylaşıyorum iyi seyirler!

 
                              
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.