Oyun

İşte Zynga'nın duyurduğu The Ville oyunu! (video)

Zynga’nın The Ville oyunu rüyalarınızın evinde arkadaşlarınızla birlikte yaşamanızı sağlıyor

İşte Zynga'nın duyurduğu The Ville oyunu! (video)

Zynga (NASDAQ: ZNGA) dünyanın sosyal oyun hizmetlerindeki lider firması, bugün firmanın şimdiye kadarki en sosyal oyunu olan The Ville’in küresel açılışını duyurdu. Sosyal oyunların öncüsü Mark Skaggs’ın liderliğindeki The Ville, oyunculara rüyalarının evini inşa etme ve arkadaşlarıyla bunun tadını çıkarma şansı veriyor. Oyun Zynga’nın ‘ville’ türünün tarihi üzerine kurulu ve Zynga’nın ilk ‘ev ve insanlar’ oyunu olan YoVille’in manevi bir varisi.

Zynga’nın Kıdemli Başkan Yardımcısı Mark Skaggs, “The Ville Zynga’nın dünyayı oyunlarla birbirine bağlama misyonunda bir sonraki adım. Burada amaç, eğlenceli bir sanal dünya yaratmak ve arkadaşlar ve ailenin birlikte oynamasını kolaylaştırmak” ifadesini kullanmıştır. “The Ville ile birlikte, sosyal oyunları yepyeni bir seviyeye taşıyoruz. Arkadaşlarınız oyun alanınızdaki aktif katılımcılardır ve birlikte bulunduğunuz etkileşimler, ilişkiler ve birlikte verdiğiniz kararlar size gerçek anlamda eşsiz bir oyun deneyimi sunar.”

1340808087_thevillecast.png

The Ville oyunculara en iyi ev tasarımcısı olma ve kendilerini dekore ettikleri evle ifade etme şansı verir. Oyuncular arkadaşlarının avatarları ile sosyalleşerek birlikte dans etmek, yemeğini paylaşmak, TV izlemek, jakuzide dinlenmek ya da sadece birbiriyle konuşmak gibi sosyal aktivitelerle mutluluk kazanır. Oyuncular oyunda ilerleme kaydettikçe, yeni dekorasyonların, sosyal nesnelerin ve arkadaşlarıyla ileri ilişki etkileşimlerinin kilidini açar.

Kendinden önceki en başarılı ‘ville’ oyunlarının oyun ve sosyal dinamiklerinin üzerine inşa edilen The Ville, Zynga’nın çığır açan sosyal oyunlar üretmedeki deneyiminin doruk noktasıdır. The Ville bir dizi eşsiz sosyal oyun dinamiği sunar, örneğin:

  • Çoklu avatarlar: Bir parti düzenleyin ve tüm arkadaşlarınızı tek bir seferde evinize çağırın. Arkadaşlarınızla evinizde ya da onların evinde etkileşimde bulunmak da yeni ve ilginç bir özelliktir. Ne kadar insanla etkileşimde bulunursanız, oyun içerisinde o kadar çok mutluluk elde edersiniz. Oyunda seviye atladıkça eviniz için yeni nesnelerin kilidini açarsınız ve diğer avatarlarla ilişkinizi geliştirdikçe de yeni etkileşimlerin kilidini açarsınız.
  • Yemek Pişirmek ve Üretmek: Oyundaki ilerlemenizi hızlandırmak için yemek pişirin ve arkadaşlarınızla yiyin ya da eviniz için çiçek buketleri gibi dekorasyonlar üretin. Bir bileşene mi ihtiyacınız var? Endişelenmeyin –sadece dost bir komşunuzdan isteyin ya da kendiniz yetiştirin.
  • ZTalk: Bu yenilikçi mesaj sistemiyle arkadaşınızın oyun alanına eğlenceli mesajlar bırakın ve hikayelerinizi paylaşın. Aynı zamanda siz yokken The Ville‘de neler olduğunu da öğrenebilirsiniz.
  • Duruma göz at: The Ville‘deki sanal dünyanızı arkadaşlarınızın avatarları üzerinden görünmez bir biçimde gerçek dünyaya bağlayın. Oyun içerisinden arkadaşınızın Facebook durumuna göz atın ve arkadaşınızın duvarında mesajlar yayınlayın.
  • Oyuncu kaynaklı içerik: Avatarınızı tamamen kişiselleştirin ve isimlendirin. Eğlendirici oyun içi anların resimlerini çekin ve arkadaşlarınızla paylaşmak için zaman tünelinizde yayınlayın.
  • Mahalle genişlemesi: Hayallerinizin evini inşa etmek ve eğlenceli açık hava yaşam alanları yaratmak için malikanenizi büyütün ve arazinizi genişletin.
1340808127_welcometotheville.png

Oyun 15 dilde oynanabilir, bu diller İngilizce, Danca, Felemenkçe, Almanca, Japonca, Korece, Norveççe, İsveççe, Tay Dili, Türkçe, Fransızca, İtalyanca, Portekizce, İspanyolca ve Geleneksel Çince’dir.

Aşağıda oyunun fragmanını izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Sinan
mutluluk ne işe yarıyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.